1808Y0508P20DFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0508P20DFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808Y0508P20DFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1808Y0508P20DFR.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808Y0508P20DFR
Part Number 1808Y0508P20DFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118869 pcs Arkusz danych 1808Y0508P20DFR.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 8.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Pojemność 8.2pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive