1808Y0168P20DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0168P20DFT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808Y0168P20DFT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 8.2PF 16V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1808Y0168P20DFT.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808Y0168P20DFT
Part Number 1808Y0168P20DFT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 16V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103991 pcs Arkusz danych 1808Y0168P20DFT.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 8.2pF ±0.5pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Pojemność 8.2pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive