1808J2000391FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000391FFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808J2000391FFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 390PF 200V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1808J2000391FFR.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808J2000391FFR
Part Number 1808J2000391FFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 200V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55608 pcs Arkusz danych 1808J2000391FFR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 390pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Pojemność 390pF Aplikacje High Reliability