1808J2000331KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000331KDT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808J2000331KDT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 200V X7R 1808
Arkusze danych: 1808J2000331KDT.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808J2000331KDT
Part Number 1808J2000331KDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 200V X7R 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 130730 pcs Arkusz danych 1808J2000331KDT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje High Reliability