1210Y5000392FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y5000392FCR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1210Y5000392FCR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 3900PF 500V C0G/NP0 1210
Arkusze danych: 1.1210Y5000392FCR.pdf2.1210Y5000392FCR.pdf
16000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1210Y5000392FCR
Part Number 1210Y5000392FCR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 500V C0G/NP0 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48666 pcs Arkusz danych 1.1210Y5000392FCR.pdf2.1210Y5000392FCR.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3900pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Pojemność 3900pF Aplikacje Boardflex Sensitive