1210Y2003P90BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2003P90BCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1210Y2003P90BCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 1210
Arkusze danych: 1.1210Y2003P90BCT.pdf2.1210Y2003P90BCT.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1210Y2003P90BCT
Part Number 1210Y2003P90BCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94040 pcs Arkusz danych 1.1210Y2003P90BCT.pdf2.1210Y2003P90BCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.1pF
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3.9pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Pojemność 3.9pF Aplikacje Boardflex Sensitive