1210J2000680GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000680GAT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1210J2000680GAT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1210
Arkusze danych: 1210J2000680GAT.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1210J2000680GAT
Part Number 1210J2000680GAT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79205 pcs Arkusz danych 1210J2000680GAT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria -
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 68pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Pojemność 68pF Aplikacje Automotive