1210J0630123KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0630123KXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1210J0630123KXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.012UF 63V X7R 1210
Arkusze danych: 1.1210J0630123KXR.pdf2.1210J0630123KXR.pdf
16000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1210J0630123KXR
Part Number 1210J0630123KXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 63V X7R 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 154122 pcs Arkusz danych 1.1210J0630123KXR.pdf2.1210J0630123KXR.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.012µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Pojemność 0.012µF Aplikacje General Purpose