1206Y5001P50DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5001P50DFT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y5001P50DFT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1206
Arkusze danych: 1206Y5001P50DFT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y5001P50DFT
Part Number 1206Y5001P50DFT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 162405 pcs Arkusz danych 1206Y5001P50DFT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.5pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Pojemność 1.5pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive