1206Y5000680FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000680FQT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y5000680FQT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1206
Arkusze danych: 1206Y5000680FQT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y5000680FQT
Part Number 1206Y5000680FQT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39380 pcs Arkusz danych 1206Y5000680FQT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss, Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 68pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Pojemność 68pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive