1206Y5000223MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000223MDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y5000223MDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Arkusze danych: 1206Y5000223MDR.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y5000223MDR
Part Number 1206Y5000223MDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189303 pcs Arkusz danych 1206Y5000223MDR.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.022µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Pojemność 0.022µF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive