1206Y2000563KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2000563KXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y2000563KXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206
Arkusze danych: 1.1206Y2000563KXR.pdf2.1206Y2000563KXR.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y2000563KXR
Part Number 1206Y2000563KXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 158037 pcs Arkusz danych 1.1206Y2000563KXR.pdf2.1206Y2000563KXR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.056µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Pojemność 0.056µF Aplikacje Boardflex Sensitive