1206Y2000223JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y2000223JXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 1206
Arkusze danych: 1206Y2000223JXT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y2000223JXT
Part Number 1206Y2000223JXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 230520 pcs Arkusz danych 1206Y2000223JXT.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 200V
Tolerancja 0.022µF Grubość (maks) X7R (2R1)
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria FlexiCap™ Stan RoHS Tape & Reel (TR)
oceny AEC-Q200 Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta 1206Y2000223JXT Lead Style 0.063" (1.60mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - Współczynnik awaryjności -
Rozszerzony opis 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%