1206Y0630823KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y0630823KDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.082UF 63V X7R 1206
Arkusze danych: 1206Y0630823KDR.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y0630823KDR
Part Number 1206Y0630823KDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 63V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 223881 pcs Arkusz danych 1206Y0630823KDR.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 63V
Tolerancja 0.082µF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria FlexiCap™ Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość High Reliability, Automotive oceny AEC-Q200
Polaryzacja 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Numer części producenta 1206Y0630823KDR
Lead Style 0.063" (1.60mm) Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Epoxy Mountable, High Temperature Współczynnik awaryjności -
Rozszerzony opis 0.082µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis CAP CER 0.082UF 63V X7R 1206