1206Y0630331MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0630331MXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206Y0630331MXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 63V X7R 1206
Arkusze danych: 1.1206Y0630331MXR.pdf2.1206Y0630331MXR.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206Y0630331MXR
Part Number 1206Y0630331MXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 63V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 327864 pcs Arkusz danych 1.1206Y0630331MXR.pdf2.1206Y0630331MXR.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje Boardflex Sensitive