1206J2500271FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2500271FCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206J2500271FCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1206
Arkusze danych: 1.1206J2500271FCT.pdf2.1206J2500271FCT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206J2500271FCT
Part Number 1206J2500271FCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64205 pcs Arkusz danych 1.1206J2500271FCT.pdf2.1206J2500271FCT.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Pojemność 270pF Aplikacje General Purpose