1206J2000562MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2000562MDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1206J2000562MDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 5600PF 200V X7R 1206
Arkusze danych: 1206J2000562MDR.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1206J2000562MDR
Part Number 1206J2000562MDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 200V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 201806 pcs Arkusz danych 1206J2000562MDR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.063" (1.60mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5600pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Pojemność 5600pF Aplikacje High Reliability