1111Y5000241FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y5000241FQT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1111Y5000241FQT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 240PF 500V C0G/NP0 1111
Arkusze danych: 1111Y5000241FQT.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1111Y5000241FQT
Part Number 1111Y5000241FQT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 240PF 500V C0G/NP0 1111 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23673 pcs Arkusz danych 1111Y5000241FQT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.070" (1.78mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1111 (2828 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 240pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Pojemność 240pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive