1111Y2000471FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y2000471FQT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1111Y2000471FQT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1111
Arkusze danych: 1111Y2000471FQT.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1111Y2000471FQT
Part Number 1111Y2000471FQT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1111 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25002 pcs Arkusz danych 1111Y2000471FQT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.070" (1.78mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1111 (2828 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Pojemność 470pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive