1111J5000620FUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5000620FUT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1111J5000620FUT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 62PF 500V C0G/NP0 1111
Arkusze danych: 1.1111J5000620FUT.pdf2.1111J5000620FUT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 1111J5000620FUT
Part Number 1111J5000620FUT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 62PF 500V C0G/NP0 1111 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4951 pcs Arkusz danych 1.1111J5000620FUT.pdf2.1111J5000620FUT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.070" (1.78mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1111 (2828 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 62pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) Pojemność 62pF