1111J2000201JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2000201JQT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1111J2000201JQT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 200PF 200V C0G/NP0 1111
Arkusze danych: 1111J2000201JQT.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1111J2000201JQT
Part Number 1111J2000201JQT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 200PF 200V C0G/NP0 1111 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81794 pcs Arkusz danych 1111J2000201JQT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.070" (1.78mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1111 (2828 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Pojemność 200pF Aplikacje General Purpose