0805Y0250123KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0250123KXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0805Y0250123KXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.012UF 25V X7R 0805
Arkusze danych: 1.0805Y0250123KXT.pdf2.0805Y0250123KXT.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0805Y0250123KXT
Part Number 0805Y0250123KXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 25V X7R 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 311615 pcs Arkusz danych 1.0805Y0250123KXT.pdf2.0805Y0250123KXT.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Pojemność 0.012µF