0805Y0161P80DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0161P80DFT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0805Y0161P80DFT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 1.8PF 16V C0G/NP0 0805
Arkusze danych: 0805Y0161P80DFT.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0805Y0161P80DFT
Part Number 0805Y0161P80DFT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 16V C0G/NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 250937 pcs Arkusz danych 0805Y0161P80DFT.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.8pF ±0.5pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Pojemność 1.8pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive