0805J2004P70BUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2004P70BUT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0805J2004P70BUT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0805
Arkusze danych: 0805J2004P70BUT.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0805J2004P70BUT
Part Number 0805J2004P70BUT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69163 pcs Arkusz danych 0805J2004P70BUT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.1pF
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4.7pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Pojemność 4.7pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency