0805J2000682MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2000682MDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0805J2000682MDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 6800PF 200V X7R 0805
Arkusze danych: 0805J2000682MDR.pdf
24000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0805J2000682MDR
Part Number 0805J2000682MDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 200V X7R 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 247793 pcs Arkusz danych 0805J2000682MDR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Pojemność 6800pF Aplikacje High Reliability