0805J2000473KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2000473KXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0805J2000473KXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.047UF 200V X7R 0805
Arkusze danych: 1.0805J2000473KXR.pdf2.0805J2000473KXR.pdf
24000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0805J2000473KXR
Part Number 0805J2000473KXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.047UF 200V X7R 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 275874 pcs Arkusz danych 1.0805J2000473KXR.pdf2.0805J2000473KXR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Pojemność 0.047µF Aplikacje General Purpose