0805J2000271FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2000271FCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0805J2000271FCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 0805
Arkusze danych: 1.0805J2000271FCT.pdf2.0805J2000271FCT.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0805J2000271FCT
Part Number 0805J2000271FCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84191 pcs Arkusz danych 1.0805J2000271FCT.pdf2.0805J2000271FCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Pojemność 270pF Aplikacje General Purpose