0603Y2007P50CUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2007P50CUT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603Y2007P50CUT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 7.5PF 200V C0G/NP0 0603
Arkusze danych: 1.0603Y2007P50CUT.pdf2.0603Y2007P50CUT.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603Y2007P50CUT
Part Number 0603Y2007P50CUT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 7.5PF 200V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 130411 pcs Arkusz danych 1.0603Y2007P50CUT.pdf2.0603Y2007P50CUT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.25pF
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 7.5pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Pojemność 7.5pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive