0603Y2001P00BUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2001P00BUT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603Y2001P00BUT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0603
Arkusze danych: 1.0603Y2001P00BUT.pdf2.0603Y2001P00BUT.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603Y2001P00BUT
Part Number 0603Y2001P00BUT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 183085 pcs Arkusz danych 1.0603Y2001P00BUT.pdf2.0603Y2001P00BUT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.1pF
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Pojemność 1pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive