0603Y2000331MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000331MXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603Y2000331MXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Arkusze danych: 1.0603Y2000331MXR.pdf2.0603Y2000331MXR.pdf
32000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603Y2000331MXR
Part Number 0603Y2000331MXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 200V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 460783 pcs Arkusz danych 1.0603Y2000331MXR.pdf2.0603Y2000331MXR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive