0603Y050P560DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y050P560DFT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603Y050P560DFT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.56PF 50V C0G/NP0 0603
Arkusze danych: 0603Y050P560DFT.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603Y050P560DFT
Part Number 0603Y050P560DFT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56PF 50V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 305686 pcs Arkusz danych 0603Y050P560DFT.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.56pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Pojemność 0.56pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive