0603J5000100GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603J5000100GCR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0603
Arkusze danych: 0603J5000100GCR.pdf
32000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603J5000100GCR
Part Number 0603J5000100GCR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 294036 pcs Arkusz danych 0603J5000100GCR.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 500V
Tolerancja 10pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Numer części producenta 0603J5000100GCR
Lead Style 0.031" (0.80mm) Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Epoxy Mountable Współczynnik awaryjności -
Rozszerzony opis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
Opis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0603