0603J200P680DFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J200P680DFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603J200P680DFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.68PF 200V C0G/NP0 0603
Arkusze danych: 0603J200P680DFR.pdf
32000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603J200P680DFR
Part Number 0603J200P680DFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68PF 200V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 309121 pcs Arkusz danych 0603J200P680DFR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.68pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Pojemność 0.68pF Aplikacje High Reliability