0603J2002P40CUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2002P40CUT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603J2002P40CUT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 0603
Arkusze danych: 0603J2002P40CUT.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603J2002P40CUT
Part Number 0603J2002P40CUT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 212955 pcs Arkusz danych 0603J2002P40CUT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.25pF
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.4pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Pojemność 2.4pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency