0603J2000331KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2000331KDT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0603J2000331KDT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Arkusze danych: 0603J2000331KDT.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0603J2000331KDT
Part Number 0603J2000331KDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 200V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 388866 pcs Arkusz danych 0603J2000331KDT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje High Reliability