0505Y3003P90DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y3003P90DQT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0505Y3003P90DQT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 3.9PF 300V C0G/NP0 0505
Arkusze danych: 0505Y3003P90DQT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0505Y3003P90DQT
Part Number 0505Y3003P90DQT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.9PF 300V C0G/NP0 0505 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132906 pcs Arkusz danych 0505Y3003P90DQT.pdf
Napięcie - znamionowe 300V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.050" (1.27mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0505 (1313 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Q, Low Loss, Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3.9pF ±0.5pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
Pojemność 3.9pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive