3530B102K602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3530B102K602LE
Producent / marka: Knowles NOVACAP
Opis produktu CAP CER 1000PF 6KV X7R RAD
Arkusze danych: 1.3530B102K602LE.pdf2.3530B102K602LE.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3530B102K602LE
Part Number 3530B102K602LE Producent Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 1000PF 6KV X7R RAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 21796 pcs Arkusz danych 1.3530B102K602LE.pdf2.3530B102K602LE.pdf
Napięcie - znamionowe 6000V (6kV) Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) Seria -
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Lead Style Straight Główny odstęp 0.380" (9.65mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.575" (14.60mm)
cechy High Voltage Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1000pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Pojemność 1000pF