C410C162J2G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C410C162J2G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
Arkusze danych: C410C162J2G5TA.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C410C162J2G5TA
Part Number C410C162J2G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 340569 pcs Arkusz danych C410C162J2G5TA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 200V
Tolerancja 1600pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Seria Aximax 400 Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość Bypass, Decoupling oceny -
Polaryzacja Axial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C410C162J2G5TA
Lead Style - Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
Rozszerzony opis 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL