C410C162JAG5TA7200
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C410C162JAG5TA7200
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL
Arkusze danych: C410C162JAG5TA7200.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C410C162JAG5TA7200
Part Number C410C162JAG5TA7200 Producent KEMET
Opis CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 508584 pcs Arkusz danych C410C162JAG5TA7200.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Seria Aximax 400
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Pojemność 1600pF