Z0805C330APMST
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Z0805C330APMST
Producent / marka: KEMET
Opis produktu FERRITE BEAD 33 OHM 0805
Arkusze danych: Z0805C330APMST.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Z0805C330APMST
Part Number Z0805C330APMST Producent KEMET
Opis FERRITE BEAD 33 OHM 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1855240 pcs Arkusz danych Z0805C330APMST.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria Z-PMS
oceny - Package / Case 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 54 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja @ Częstotliwość 33 Ohms @ 100MHz
Wysokość (max) 0.041" (1.05mm) Rodzaj filtra Power Line
Oporność DC (DCR) (maks.) 20 mOhm Karta Grubość (mm) 4A