UB2-12NUN
KEMETKEMET
UB2-12NUN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UB2-12NUN
Producent / marka: KEMET
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Arkusze danych: UB2-12NUN.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UB2-12NUN
Part Number UB2-12NUN Producent KEMET
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73486 pcs Arkusz danych UB2-12NUN.pdf
Włącz napięcie (maks) 9 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style Gull Wing przełączanie napięcia 250VAC, 220VDC - Max
Seria UB2 Czas Release 1ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Czas zadziałania 2ms
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontakt Ocena (prąd stały) 1A Materiał styków Silver Alloy, Gold Alloy
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 1.03 kOhms
cewka zasilania 140 mW Aktualny Coil 11.7mA