T110C226K035AS
KEMETKEMET
T110C226K035AS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T110C226K035AS
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 22UF 35V 10% AXIAL
Arkusze danych: T110C226K035AS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje T110C226K035AS
Part Number T110C226K035AS Producent KEMET
Opis CAP TANT 22UF 35V 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 28945 pcs Arkusz danych T110C226K035AS.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Rodzaj Hermetically Sealed
Tolerancja ±10% Rozmiar / Wymiar 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Seria T110 Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy 399-11308
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Producent Kod rozmiaru C Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy General Purpose
Współczynnik awaryjności - ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3 Ohm
szczegółowy opis 22µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 1.3 Ohm Pojemność 22µF