SCR05B471JGS
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCR05B471JGS
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL
Arkusze danych: SCR05B471JGS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
27 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCR05B471JGS
Part Number SCR05B471JGS Producent KEMET
Opis CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2553 pcs Arkusz danych SCR05B471JGS.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Seria SCR
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 54 Weeks Lead Style Straight
Główny odstęp 0.200" (5.08mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm) cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Pojemność 470pF Aplikacje General Purpose