R82EC4100SH70J
KEMETKEMET
R82EC4100SH70J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R82EC4100SH70J
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: R82EC4100SH70J.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R82EC4100SH70J
Part Number R82EC4100SH70J Producent KEMET
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 352941 pcs Arkusz danych R82EC4100SH70J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) Seria R82
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 399-11871
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.437" (11.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1µF Aplikacje Automotive