R76UI01004040J
KEMETKEMET
R76UI01004040J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R76UI01004040J
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP FILM 100PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: R76UI01004040J.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R76UI01004040J
Part Number R76UI01004040J Producent KEMET
Opis CAP FILM 100PF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 315593 pcs Arkusz danych R76UI01004040J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.157" W (18.00mm x 4.00mm) Seria R76
oceny AEC-Q200 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 399-12614
76UI01004040J
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 54 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.398" (10.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 100pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 100pF Aplikacje Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT