R60DF4100406AK
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R60DF4100406AK
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: 1.R60DF4100406AK.pdf2.R60DF4100406AK.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R60DF4100406AK
Part Number R60DF4100406AK Producent KEMET
Opis CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 410956 pcs Arkusz danych 1.R60DF4100406AK.pdf2.R60DF4100406AK.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Seria R60
oceny AEC-Q200 Opakowania -
Package / Case Radial Inne nazwy 399-18578
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.358" (9.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1µF Aplikacje Automotive