R413F11000000M
KEMETKEMET
R413F11000000M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R413F11000000M
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: R413F11000000M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R413F11000000M
Part Number R413F11000000M Producent KEMET
Opis CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 530229 pcs Arkusz danych R413F11000000M.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Seria R41
oceny AEC-Q200, X1, Y2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 399-5470
413F11000000M
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 33 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.358" (9.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 1000pF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression