PEH536VCD3180M2
KEMETKEMET
PEH536VCD3180M2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PEH536VCD3180M2
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: PEH536VCD3180M2.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PEH536VCD3180M2
Part Number PEH536VCD3180M2 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25581 pcs Arkusz danych PEH536VCD3180M2.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia x 1.378" H (30.00mm x 35.00mm)
Seria PEH536 Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy 399-7531
A551DE181M400A
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Żywotność @ Temp. 4600 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 480 mOhm
szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 480 mOhm 4600 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF