MPLCH0740L3R3
KEMETKEMET
MPLCH0740L3R3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLCH0740L3R3
Producent / marka: KEMET
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 7.8A 19 MOHM SMD
Arkusze danych: MPLCH0740L3R3.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLCH0740L3R3
Part Number MPLCH0740L3R3 Producent KEMET
Opis FIXED IND 3.3UH 7.8A 19 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 119904 pcs Arkusz danych MPLCH0740L3R3.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.307" L x 0.264" W (7.80mm x 6.70mm)
Zastawianie Shielded Seria MPLCH
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 399-10991-6 temperatura robocza -20°C ~ 120°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.157" (4.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 7.8A 19 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Aktualna ocena 7.8A
Obecny - Nasycenie 7A