M550B348K008AS
KEMETKEMET
M550B348K008AS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M550B348K008AS
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT
Arkusze danych: M550B348K008AS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 330 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 330 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
3 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M550B348K008AS
Part Number M550B348K008AS Producent KEMET
Opis CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 330 pcs Arkusz danych M550B348K008AS.pdf
Napięcie - znamionowe 8V Rodzaj Hermetically Sealed
Tolerancja ±10% Rozmiar / Wymiar 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Seria M55 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case M55 Module
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Producent Kod rozmiaru B
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.453" (11.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.445" (11.30mm)
cechy General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100kHz
szczegółowy opis 3400µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz Pojemność 3400µF